Kilka słów o nas

Pierwsze kroki na rynku firma TRANSPOST Logistyka stawiała w otoczeniu transportowo, spedycyjnym. Stawiając na dobre relację między współpracownikami zauważyliśmy, że nasza filozofia bardzo dobrze przekładała się na atmosferę współpracy z naszymi Partnerami.

Minęło trochę czasu i znowu TRANSPOST Logistyka tym razem w odsłonie Wypożyczalni-a stawia kolejny krok ku lepszemu zrozumieniu sytuacji rynkowej i potrzeb Przedsiębiorców.

Zgodnie z filozofią firmy najważniejszy jest człowiek.

Dlatego wiemy, że kluczem do sukcesu są ludzie. Ich zaangażowanie w pracę, przekłada się na lepsze zrozumienie potrzeb Partnerów, którzy decydują się z nami współpracować. Każdy dzień przynosi nowe pomysły i rozwiązania, które chętnie wcielamy w życie.

Nasza kadra składa się z doświadczonych osób, które z pasją podchodzą do każdego wyzwania.

Wysoka jakość świadczonych usług oraz kompleksowa obsługa, to nasz klucz do sukcesu.

Nasze cele

Nasze działania skoncentrowane są na kompleksowym podejściu do potrzeb Klienta.

Ta konsekwentnie realizowana strategia pozwala Wypożyczalni TRANSPOST Logistyka  wszechstronniej obsługiwać naszych obecnych i przyszłych Partnerów.

Każdego dnia staramy się, aby pozytywnie zaskakiwać naszych Klientów otwarciem i  zaangażowaniem.

Szeroki wybór samochodów jakimi dysponujemy pozwalają nam oferować usług na najwyższym poziomie, tworząc nowoczesną wypożyczalnię samochodów dostawczych, ciężarowych, jak również wypożyczalnię aut osobowych.

Flota

Wypożyczalnia TRANSPOST Logistyka to miejsce, gdzie jesteś w stanie wynająć pojazd jakiego potrzebujesz. Doskonale rozumiemy dynamicznie zmieniającą się sytuacje rynkową, więc jeśli Twoje potrzeby się zmienią nasi specjaliści chętnie pomogą w odpowiednim dopasowaniu pojazdu lub usługi do Państwa potrzeb.

Wynajem pojazdów, usługi transportowe, spedycja i logistyka to nasze pasje.
Wystarczy spróbować!